Stamping disc Global Fashion #-59

Kod produktu: 14085
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 32
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stamping disc Global Fashion #-59 to jedno z najnowszych narzędzi do zdobienia paznokci. Jest to nowoczesne narzędzie, które pozwala na szybkie i łatwe wykonanie niebanalnych zdobień na paznokciach.

Global Fashion #-59 to krążek o średnicy 14,5 cm, na którym znajduje się wiele wzorów. Są to różnego rodzaju motywy, takie jak kwiatuszki, serduszka, gwiazdki, a także bardziej skomplikowane wzory geometryczne czy zwierzęta.

Wykorzystanie tego krążka jest bardzo proste i intuicyjne. Najpierw na paznokciu nakładamy bazowy lakier i odczekujemy chwilę, aż całkowicie wyschnie. Następnie wybieramy odpowiedni wzór na krążku, pokrywamy go specjalnym lakierem do stemplowania i przykładamy do paznokcia.

Krążek należy delikatnie przesunąć, aby wzór przetransferował się na paznokieć. Po chwili lakier powinien wyschnąć, a my możemy cieszyć się efektownym zdobieniem.

Stamping disc Global Fashion #-59 pozwala na stworzenie wielu różnych i ciekawych wzorów na paznokciach. Dzięki niemu z łatwością można stworzyć niebanalne i eleganckie zdobienia, które z pewnością przyciągną uwagę.

Krążek wyróżnia się bardzo dobrą jakością wykonania, co sprawia, że jest bardzo wytrzymały i łatwy w użyciu. Można z niego korzystać wielokrotnie, bez obaw o szybkie zużycie czy uszkodzenie.

Krążek Global Fashion #-59 to idealne narzędzie dla każdego, kto pragnie stworzyć na swoich paznokciach ciekawe i oryginalne zdobienia. Dzięki niemu nawet początkujący w zdobieniach paznokci mogą osiągnąć efektowne rezultaty.