Stamping disc Global Fashion # -67

Kod produktu: 14080
Pozostała część w magazynie: mały
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 4
Wymiary
Długość 12.80
Szerokość 7.00
Wysokość 0.30
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stamping disc Global Fashion # -67 - czym jest i jak go używać?

Stamping to metoda dekorowania paznokci, która cieszy się dużą popularnością wśród miłośniczek manicure. Polega ona na nanoszeniu wzoru na paznokcie za pomocą specjalnej płytki do stempelkowania. Jedną z powszechnie używanych stempelkowych płyt jest Stamping Disc Global Fashion # -67.

Płyta ta jest jedną z wielu propozycji, jakie oferuje producent. Została wykonana z najwyższej jakości metalu, co gwarantuje trwałość i łatwość w użyciu. W zestawie znajdziemy blisko 20 różnych wzorów, które pozwolą na stworzenie niebanalnych i zjawiskowych zdobień na paznokciach.

Jak zatem używać Stamping Disc Global Fashion # -67? Przede wszystkim potrzebujemy stempla, który będzie odpowiadał naszym wymaganiom - taki stemplik można nabyć wraz z płytką lub osobno. Następnie należy płytkę pokryć lakierem do paznokci - najlepiej w ciemnym kolorze, aby wzór lepiej się wybijał. Po nałożeniu lakieru należy zeskrobać go w jednym kierunku przy pomocy specjalnej szpatułki, aby został jedynie w dolinkach wzoru. Następnie, za pomocą stempla, należy przetransferować wzór z płytki na paznokieć. Całą procedurę należy powtarzać dla każdego paznokcia, a na końcu zakończyć ją nałożeniem top coatu, który zabezpieczy zdobienie przed odpryskiwaniem.

Stamping Disc Global Fashion # -67 to świetne narzędzie dla każdej osoby, która chce stworzyć niebanalny manicure. Dzięki możliwości szeregu kombinacji wzorów, kolorów i stempli każda miłośniczka lakierów może wyczarować na swoich paznokciach coś wyjątkowego. Zastosowanie płytki do stemplowania jest łatwe i szybkie, co pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze wydawane na wizyty u kosmetyczki. Stamping Disc Global Fashion # -67 to więc propozycja, której nie można przegapić.