Stamping disc Global Fashion #-77

Kod produktu: 14079
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 4
Wymiary
Długość 12.80
Szerokość 7.00
Wysokość 0.30
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stamping disc Global Fashion #-77 to narzędzie, które umożliwia łatwe i precyzyjne wykonanie wzorów na paznokciach. Jest to jeden z wielu dysków do stempelkowania, których używają specjaliści zajmujący się stylizacją paznokci.

Każda płyta, a więc i Global Fashion #-77, składa się z pewnej liczby wzorów, które zostały precyzyjnie wygrawerowane. Dzięki temu, po nałożeniu na nie odpowiednio dobranej farby i przetarciu stempelką, można uzyskać na paznokciach wiele różnorodnych efektów.

Warto zaznaczyć, że dyski do stempelkowania są łatwe w obsłudze. Aby uzyskać oczekiwany efekt, trzeba jedynie dobrze naoliwić dysk, nałożyć na niego farbę i przecierać stempel. Dzięki temu w krótkim czasie można stworzyć piękne i trwałe zdobienia paznokci.

Stamping disc Global Fashion #-77 to narzędzie, które pozwoli Ci wykonać na swoich paznokciach piękne i niebanalne wzory. Wystarczy wybrać odpowiednie kolory farb i pozostawić swoją wyobraźnię bez ograniczeń. W łatwy i przyjemny sposób ożywisz swoją stylizację i zrobisz wrażenie na wszystkich dookoła.