Stamping disc Global Fashion #-129

Kod produktu: 14076
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 42
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stamping to jedna z najmodniejszych i najpopularniejszych technik zdobienia paznokci. Wymaga ona jednak odpowiednich narzędzi, w tym specjalnej płytki do stemplowania. Jednym z najlepszych modeli na rynku jest stemping disc Global Fashion #-129.

Płytki do stemplowania są idealne dla osób, które nie mają czasu na skomplikowane zdobienia, ale chcą mieć piękne i modne paznokcie. Dzięki nim możemy szybko i łatwo wykonać wiele różnorodnych wzorów. Global Fashion #-129 to jedna z najnowszych propozycji od tej firmy.

Płyta ta posiada 6 dużych motywów, idealnych do tworzenia różnorodnych zdobień. Wzory są bardzo szczegółowe i precyzyjnie wykonane, dzięki czemu można uzyskać idealne efekty nawet bez specjalistycznych umiejętności. Global Fashion #-129 może być używana z różnorodnymi lakierami do stemplowania, a dzięki specjalnej powłoce, wzory są trwałe i długo utrzymują się na paznokciach.

Płyta wykonana jest z bardzo trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, które jest łatwe do czyszczenia. Wymiar płytki (6,5 x 12,5 cm) jest na tyle dużym, by pomieścić duże i oryginalne motywy, a jednocześnie na tyle małym, by łatwo ją przechowywać w kosmetyczce.

Jeśli jesteś fanem zdobień paznokci, a nie masz wiele czasu na trudne i skomplikowane wzory, stemping disc Global Fashion #-129 będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Wybierz sobie ulubione kolory lakieru i zacznij tworzyć piękne zdobienia już teraz!