Stamping disc Global Fashion #-98

Kod produktu: 14042
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 32
Wymiary
Długość 12.80
Szerokość 7.00
Wysokość 0.30
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Nakładanie wzorów na paznokcie to jedna z najpopularniejszych technik zdobienia. Jednym z narzędzi, które umożliwiają wykonanie ciekawych i precyzyjnych wzorów, jest tzw. stemping. Stosowanie tej techniki jest szczególnie łatwe i efektywne dzięki specjalnym dyskom do stempingu, takim jak Global Fashion #-98.

Dysk do stempingu Global Fashion #-98 to produkt dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę w czasie wykonywania zdobień paznokci. Dysk charakteryzuje się dużym rozmieszczeniem wzorów o różnych motywach, m.in. kwiatowych, geometrycznych, abstrakcyjnych i wielu innych.

Dysk wykonany jest z tworzywa sztucznego, co zapewnia jego trwałość oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Zastosowanie specjalnego powłokowego materiału pozwala na idealne przenoszenie wzorów na paznokcie, a także zapewnia ich trwałość.

Aby skorzystać z dysku Global Fashion #-98, należy najpierw pokryć go odpowiednią farbą do stempingu, na przykład w kolorze białym lub czarnym. Następnie należy zgromadzić nadmiar farby z powierzchni dysku za pomocą specjalnego scrapera. Po tym należy przyłożyć stempel do dysku, aby przeniósł wzór na powierzchnię. Stempel z wzorem należy potem przycisnąć do paznokcia, aby otrzymać precyzyjny wzór.

Dysk do stempingu Global Fashion #-98 jest doskonałym rozwiązaniem dla początkujących i zaawansowanych stylistek paznokci. Dzięki bogatej palecie wzorów oraz wygodzie użytkowania, z łatwością umożliwia wykonanie pięknych, eleganckich zdobień paznokci w domowym zaciszu.