Krążek do pedicure PODO DISK Staleks Pro, średnica 25 mm, 1 szt.

Kod produktu: 14015
Pozostała część w magazynie: mały
115 zł
23,04 €
24,19 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 157
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Krążek do pedicure PODO DISK Staleks Pro, o średnicy 25 mm, jest jednym z wielu narzędzi, które ułatwiają pielęgnację stóp i paznokci. Jakie są jego główne funkcje i zastosowania?

Przede wszystkim, krążek PODO DISK Staleks Pro został zaprojektowany z myślą o precyzyjnym i skutecznym usuwaniu zrogowaciałej skóry stóp. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów takich jak tlenek glinu i karborundum, krążek jest nie tylko wytrzymały, ale także pozwala na dokładne odświeżanie skóry bez ryzyka uszkodzenia naskórka. Odpowiednia wielkość (średnica 25 mm) umożliwia precyzyjną pracę na trudno dostępnych miejscach, takich jak między palcami czy pod paznokciami.

Krążek PODO DISK Staleks Pro jest również niezwykle wygodny w użyciu, dzięki dostępnym na rynku zaciskom i uchwytom, które umożliwiają łatwe zamocowanie do frezarki lub wiertarki. Dzięki temu użytkownik może swobodnie regulować szybkość obrotów oraz kierunek pracy krążka, co pozwala na precyzyjną pracę i osiągnięcie pożądanego efektu.

Podsumowując - krążek do pedicure PODO DISK Staleks Pro to narzędzie, które powinno znaleźć się w arsenale każdego kosmetyczki lub osoby dbającej o estetykę swoich stóp. Dzięki swoim funkcjom i wygodzie użytkowania, pozwala na dokładną i bezpieczną pielęgnację skóry i paznokci, a jednocześnie jest łatwy w obsłudze i bardzo wytrzymały. Warto wypróbować!