Szczotka do włosów 1405 (różne kolory)

Kod produktu: 13956
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 21
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Szczotka do włosów 1405 – profesjonalny narzędzie dla każdej kobiety dbającej o swój wygląd i kondycję włosów. Wyposażona w specjalne włosie naturalne oraz antystatyczne włókna syntetyczne, gwarantuje doskonałe rozczesywanie oraz minimalną ilość elektryzującej się energii.

Szczotka dostępna jest w kilku kolorach – od stonowanych do bardziej jaskrawych, aby każda osoba mogła znaleźć model dla siebie. Dzięki elastycznemu uchwytowi nie tylko świetnie leży w dłoni, ale również nie wyślizguje się nawet podczas intensywnego użytkowania.

Inwestycja w dobry sprzęt do pielęgnacji włosów przekłada się na ich kondycję i urodę – a ta szczotka w pełni spełnia te wymagania. Włosy po użyciu są gładkie, błyszczące, a proces rozczesywania jest bezbolesny i nie uszkadza ich struktury.

Szczotka do włosów 1405 to wybór dla każdej wymagającej klientki – zarówno profesjonalnej stylistki, jak i amatora. Dzięki niej włosy będą piękne bez względu na rodzaj, długość czy kolor. Warto więc zainwestować w narzędzie, które pomoże utrzymać włosy w idealnym stanie.