Klej szklany pierścień 1 sztuka, przezroczysty, przedłużanie rzęs

Kod produktu: 13925
Pozostała część w magazynie: dużo
18,24 zł
3,65 €
3,83 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 78
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Klej szklany pierścień 1 sztuka, przezroczysty, jest jednym z niezbędnych narzędzi do uzyskania długich i pięknych rzęs. Ten produkt jest wykorzystywany w przemyśle kosmetycznym do przedłużania rzęs, które cieszą się dużą popularnością wśród kobiet.

Klej szklany pierścień jest bardzo użytecznym narzędziem, które ułatwia aplikację kleju na sztuczne rzęsy. Ten specjalny pierścień składa się z trwałego szkła i posiada specjalne wgłębienia, w które możemy wlać odpowiednią ilość kleju. Dzięki temu można precyzyjnie dawkować ilość kleju, co pozwala na uzyskanie idealnego efektu.

Klej szklany pierścień jest produktem jednorazowego użytku, co oznacza, że po użyciu należy go wyrzucić, ponieważ nie można go dezynfekować. Warto więc mieć pod ręką kilka sztuk tego narzędzia, aby móc stosować nowe przy każdej aplikacji kleju.

Klej szklany pierścień jest przezroczysty, co pozwala na precyzyjne i dokładne naniesienie kleju na sztuczne rzęsy. Aplikacja kleju za pomocą szklanego pierścienia jest bardzo wygodna i sprawia, że aplikacja kleju jest znacznie łatwiejsza i bardziej precyzyjna, niż w przypadku tradycyjnych metod.

Klej szklany pierścień jest niezbędnym narzędziem dla każdej osoby, która zajmuje się przedłużaniem rzęs. Jest to produkt bardzo wygodny i łatwy w użyciu, a dodatkowo pomaga osiągnąć najlepsze efekty podczas aplikacji kleju.

Warto więc zainwestować w ten produkt i cieszyć się pięknymi i długimi rzęsami przez wiele tygodni. Klej szklany pierścień jest dostępny w wielu sklepach kosmetycznych oraz internetowych, więc można go łatwo i szybko zdobyć.