Zestaw pędzli do makijażu hudabeauty 7 szt.

Kod produktu: 13838
Pozostała część w magazynie: mały
14,64 zł
2,93 €
3,07 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 87
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw pędzli do makijażu hudabeauty 7 szt. to propozycja dla wszystkich miłośniczek makijażu, które cenią sobie wysoką jakość i precyzję wykonania. Zestaw ten składa się z siedmiu różnych pędzli, które pozwalają na wykonanie kompletnego makijażu twarzy.

Pierwszym pędzlem w zestawie jest duży pędzel do pudru. Dzięki jego dużemu rozmiarowi, precyzyjnie rozprowadzisz pudry, czy bronzery na całej twarzy.

Drugim pędzlem jest pędzel do konturowania. Służy do podkreślania rysów twarzy, ale także do delikatnego rozświetlenia. Z jego pomocą dokonasz perfekcyjnej konturówki i dodasz twarzy odpowiedniej ilości blasku.

Trzeci pędzel w zestawie to pędzel do cieniowania. Wykonany jest z delikatnymi, sympatycznymi włosami, dzięki czemu równomiernie rozprowadza cienie na powiece. Z jego pomocą łatwo osiągniesz efekt delikatnego rozmycia cieni.

Czwartym pędzlem jest pędzel do korektora. Służy do precyzyjnego pokrycia zaczerwienień i zacienienia pod oczami. Dzięki temu pędzlowi będziesz mogła precyzyjnie ukryć niedoskonałości skóry na całej twarzy.

Piątym pędzlem w zestawie jest pędzel do aplikacji szminki. Jeśli lubisz nosić mocniejsze odcienie na ustach, z pewnością ucieszy Cię fakt, że w zestawie hudabeauty znajdziesz pędzel do precyzyjnej aplikacji szminki, dzięki czemu Twoje usta będą wyglądać perfekcyjnie.

Szósty pędzel to pędzel do brwi. Dzięki swojemu rozmiarowi, jest idealny do wykonywania precyzyjnych linii brwi, a także do delikatnego rozpylenia cieni.

Ostatnim, siódmym pędzlem jest pędzel do eyelinera. Służy do precyzyjnej aplikacji korektora lub eyelineru. Jego cienka konstrukcja pozwala na wykonanie idealnie wyznaczonych kressek, a z jego pomocą sprawisz, że Twoje oczy będą wyglądały jeszcze piękniej.

Podsumowując, zestaw pędzli do makijażu hudabeauty 7 szt. to propozycja dla kobiet, które cenią sobie perfekcyjną precyzję wykonania makijażu. Dzięki różnorodności pędzli można stworzyć wiele różnych wersji makijażu, od delikatnego do bardziej intensywnego. Wszystkie pędzle wykonane są z wysokiej jakości włosia, dzięki czemu są wytrzymałe i długo służą.