Staleks Smart cuticle clipper 10, 5 mm NS-10-5

Kod produktu: 13775
Pozostała część w magazynie: dużo
84 zł
16,80 €
17,64 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 177
Wymiary
Długość 18.60
Szerokość 8.80
Wysokość 0.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Staleks Smart cuticle clipper 10,5 mm NS-10-5 to narzędzie dedykowane do precyzyjnego przycinania skórek na paznokciach. Wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu jest niezwykle trwały i wytrzymały.

Kusaczki do skórek Staleks Smart clipper 10,5 mm NS-10-5 są niezbędnym narzędziem każdej profesjonalistki zajmującej się stylizacją paznokci oraz dla osób, którym zależy na zadbanym i estetycznym wyglądzie swojego manicure. Kusaczki o takiej wielkości pozwolą na precyzyjne i komfortowe przycinanie skórek zarówno na dłoniach, jak i na stopach.

Dzięki zastosowaniu odpowiednio wyprofilowanego kształtu oraz ergonomicznemu uchwytowi, kusaczki są łatwe w obsłudze i nie męczą dłoni przy dłuższym użytkowaniu. Wymiary narzędzia to 10,5 mm, co pozwala na dokładne przycinanie chociażby najmniejszych skórek.

Staleks to marka, która zyskała zaufanie wielu kobiet na całym świecie. Narzędzia tej marki wyróżniają się nie tylko wysoką jakością i trwałością, ale również nowoczesnym i estetycznym designem.

Podsumowując, kusaczki do skórek Staleks Smart clipper 10,5 mm NS-10-5 to narzędzie, które warto mieć w swojej kosmetyczce. Sprawdzą się zarówno w profesjonalnym salonie, jak i w domowym użytkowaniu. Dzięki nim nasz manicure będzie zawsze perfekcyjny i zadbany.