Staleks 12, 8 mm cążki do skórek NC-12-8

Kod produktu: 13771
Pozostała część w magazynie: dużo
67 zł
13,44 €
14,11 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 189
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Staleks 12,8 mm cążki do skórek NC-12-8 to narzędzie, które jest niezbędne w każdym salonie kosmetycznym czy gabinetach manicure i pedicure. Pozwalają one na precyzyjne usuwanie skórek paznokciowych, dzięki czemu paznokcie wyglądają estetycznie, a skóra wokół paznokci jest zdrowa i piękna.

Cążki te są produkowane przez firmę Staleks, która jest jednym z liderów rynku narzędzi kosmetycznych. Firma ta jest znana z wysokiej jakości swoich produktów oraz zaawansowanych technologii, które stosuje w produkcji swoich narzędzi.

Staleks 12,8 mm cążki do skórek NC-12-8 są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje trwałość i niezawodność przez wiele lat użytkowania. W porównaniu do innych narzędzi, cążki te są bardzo precyzyjne i wygodne w obsłudze.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i ergonomicznemu kształtowi, cążki te idealnie leżą w dłoni i umożliwiają precyzyjne prowadzenie. Ich budowa pozwala na delikatne i dokładne przycinanie skórek paznokciowych bezboleśnie.

Staleks 12,8 mm cążki do skórek NC-12-8 są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i higieny. Można je łatwo zdezynfekować przed każdym użyciem, dzięki czemu są one bezpieczne oraz zapewniają doskonałe warunki sanitarno-higieniczne w salonie kosmetycznym czy gabinetach manicure i pedicure.

Podsumowując, cążki Staleks 12,8 mm do skórek NC-12-8 są idealnym narzędziem dla każdej osoby, która chce zadbać o estetyczny wygląd swoich paznokci i skóry wokół nich. Są to wysokiej jakości narzędzia, które zapewniają precyzyjne i bezpieczne usuwanie skórek paznokciowych. Dzięki nim można uzyskać idealny manicure i pedicure w krótkim czasie i przy minimalnym wysiłku.