Miska do farbowania włosów podwójna

Kod produktu: 13766
Pozostała część w magazynie: dużo
9,84 zł
1,97 €
2,07 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 37
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Miska do farbowania włosów podwójna to urządzenie, które znacznie ułatwia pracę fryzjera podczas koloryzacji włosów swoich klientów. Ta specjalna emalia została zaprojektowana w celu ułatwienia procesu farbowania włosów, szczególnie w przypadku aplikacji farby dwukolorowej.

Miski do farbowania włosów podwójnej są wykonane z wysokiej jakości materiałów, których celem jest zapewnienie trwałości i wytrzymałości na długi czas. Powszechnie stosowane są w salonach fryzjerskich i w domowych gabinetach, a ich uniwersalność sprawia, że bez problemu mogą być użytkowane przez profesjonalistów jak i początkujących.

Miska do farbowania włosów podwójna ma dwie części, jedną górną i jedną dolną, co pozwala na mieszanie dwóch kolorów farby.Wymiary miski zapewniają komfortową pracę i pozwalają na naukowy sposób pomiaru potrzebnej ilości farby, co pozwala na oszczędność kosztów i zwiększenie skuteczności koloryzacji.

Miska do farbowania włosów podwójna jest niezwykle łatwa w użyciu. Wystarczy umieścić odpowiednią ilość farby na każdej z platform i połączyć je za pomocą mieszadła, uzyskując gotową mieszankę dwukolorową. Dzięki tej praktycznej misce rezygnujemy z konieczności używania dwóch oddzielnych misk, co oszczędza czas i ułatwia pracę.

Podsumowując, miska do farbowania włosów podwójna to bardzo praktyczne i wygodne narzędzie dla fryzjerów i stylistów salonowych, jak i dla osób, które farbują włosy w domu. Jej zalety to trwałe wykonanie, łatwość użycia, efektywność i oszczędność kosztów. Warto zainwestować w tę specjalną emalię, która znacznie ułatwi proces farbowania włosów i pozwoli na uzyskanie szczególnie estetycznego efektu końcowego.