Zestaw pędzli do oczu, 5 sztuk (kolor srebrny)

Kod produktu: 13757
Pozostała część w magazynie: dużo
15,36 zł
3,07 €
3,23 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 43
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw pędzli do oczu to niezbędna broń dla każdej kobiety, która ceni sobie perfekcyjny makijaż i chce osiągnąć profesjonalny efekt. W skład tego zestawu wchodzi pięć pędzli o różnych kształtach i rozmiarach, które pomogą Ci stworzyć makijaż odpowiedni dla każdej okazji.

Pierwszym pędzlem w tym zestawie jest pędzel do cieni. Ma on miękkie, gęste włókna i jest idealny do nakładania cieni w sposób precyzyjny. Można nim też stopniować kolor i łączyć różne odcienie. Kolejnym pędzlem jest pędzel do korektora. Ma on spiczastą końcówkę i umożliwia precyzyjne nakładanie korektora w trudno dostępne miejsca jak na przykład pod oczami lub wokół nosa.

Trzeci pędzel to pędzel do blendowania. Jego zadaniem jest zmiękczenie linii na powiece i połączenie cieni w sposób naturalny. Dzięki niemu łatwiej uzyskać efekt gradientu. Kolejnym pędzlem jest pędzel do eyelinerów - kątowy. Jego spiczasta końcówka ułatwia nakładanie eyelinerów wzdłuż linii rzęs, a jednocześnie delikatne włókna pozwalają na dokładne wykonanie kreski.

Ostatni, piąty pędzel to pędzel do brwi. Jego cienkie, spiczaste włókna pozwalają na precyzyjne wypełnianie brwi kredką lub cieniem. Pozwala to na uzyskanie naturalnego efektu. 

Pędzle ze srebrną rączką to nie tylko praktyczne narzędzia do makijażu, ale również eleganckie dodatki do Twojej kosmetyczki. Ich stylowa, srebrna rączka prezentuje się bardzo nowocześnie i estetycznie.

Zestaw pędzli do oczu jest niezbędny dla każdej kobiety, która pragnie osiągnąć idealny makijaż. Dzięki różnym kształtom i rozmiarom pędzli wchodzących w skład zestawu, będziesz w stanie dokładnie i precyzyjnie wykonać każdy element makijażu oka. Srebrna rączka dodaje zestawowi eleganckiego wyglądu, a jednocześnie czyni go praktycznym narzędziem dla każdej kobiety.