Zestaw pędzli do oczu, 5 sztuk (kolor złoty)

Kod produktu: 13756
Pozostała część w magazynie: mały
15,36 zł
3,07 €
3,23 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 58
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw pędzli do oczu jest jednym z najważniejszych narzędzi, bez którego każda kobieta nie potrafiłaby wykonać idealnego makijażu. W powyższym zestawie znajduje się pięć pędzli w kolorze złotym, co nadaje im elegancki i stylowy wygląd.

Pierwszy pędzel z tego zestawu to pędzel do nakładania cienia na powieki. Dzięki swojej kształtnej końcówce pozwala precyzyjnie nałożyć kolor na powieki. Kolejny pędzel to pędzel do cieniowania, którym możemy wygładzić przejścia między kolorami. Trzeci pędzel to pędzel do smukłych linii, którym możemy z łatwością narysować kreski lub kreski tuż nad linią rzęs. 

Kolejny pędzel to pędzel do podkreślania brwi. Jego kształt pozwala na precyzyjne podkreślenie kształtu brwi, a także wypełnienie ich brakujących przestrzeni. Ostatni pędzel z zestawu to pędzel do nakładania tuszu na rzęsy. Dzięki szczotce z naturalnych włosów jest idealny do rozdzielania włosków i równomiernego rozprowadzenia tuszu.

Wszystkie pędzle z tego zestawu są wykonane z najwyższej jakości włosia, które jest miłe w dotyku i nie podrażnia skóry. Kolor złoty nadaje im stylowy wygląd i sprawia, że zestaw prezentuje się elegancko i szykownie na naszej toaletce.

Zestaw pędzli do oczu, 5 sztuk (kolor złoty) to idealny wybór dla każdej osoby, która pragnie stworzyć perfekcyjny makijaż oka. Dzięki czemu, nasze oczy będą wyglądały jeszcze piękniej i bardziej zmysłowo.