Salon 3310FA pędzel do brwi

Kod produktu: 13729
Pozostała część w magazynie: dużo
6,24 zł
1,25 €
1,31 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 39
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Salon 3310FA to profesjonalny pędzel do brwi, który jest niezwykle precyzyjny i dokładny. To narzędzie zostało stworzone z myślą o kobietach, które cenią sobie doskonałość i perfekcyjny wygląd brwi.

Pędzel wykonany jest z wysokiej jakości włosia, które jest bardzo miękkie i delikatne w dotyku. Dzięki temu aplikacja kosmetyków jest bardzo łatwa i przyjemna. Włosie jest także wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia, co gwarantuje długi czas użytkowania.

Pędzel posiada ergonomiczną i wygodną rączkę, która świetnie leży w dłoni. Dzięki temu precyzyjna aplikacja kosmetyków nie przysparza trudności. Rączka wykonana jest z wytrzymałych materiałów, co gwarantuje jej wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

Pędzel Salon 3310FA doskonale sprawdza się w aplikacji kosmetyków do brwi, takich jak kredki, pomady, cienie i żele. Dzięki niemu możesz szybko i łatwo uzyskać perfekcyjny kształt brwi oraz ich wypełnienie. Pędzel umożliwia precyzyjne naniesienie kosmetyku tam, gdzie jest to potrzebne, eliminując ryzyko przesadzenia lub niezamierzonego rozmycia.

Warto również wspomnieć, że pędzel jest bardzo łatwy w konserwacji. Wystarczy go regularnie myć w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu, a po wysuszeniu jest gotowy do ponownego użycia.

Podsumowując, Salon 3310FA to niezwykle profesjonalny i dokładny pędzel do brwi, który pozwala na precyzyjną aplikację kosmetyków i uzyskanie perfekcyjnego wyglądu brwi. To narzędzie, które powinno znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety, która ceni sobie piękno i perfekcyjny wygląd.