Gumowy talerz polerski (średni) 824 Zielony

Kod produktu: 13680
Pozostała część w magazynie: dużo
12 zł
2,40 €
2,52 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 10
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Gumowy talerz polerski 824 w kolorze zielonym to niezbędny element wyposażenia każdej osoby zajmującej się manicure i pedicure. Jest to narzędzie profesjonalne, które doskonale sprawdzi się także w salonach kosmetycznych. Talerz wykonany jest z wytrzymałego i elastycznego gumowego materiału, który umożliwia jego wielokrotne użytkowanie.

Gumowy talerz polerski 824 w kolorze zielonym idealnie nadaje się do polerowania i wygładzania różnego rodzaju powierzchni. Dzięki swojej uniwersalności, można go stosować do przycięć paznokci, a także do skórek i zrogowaciałych odcisków na stopach. W połączeniu z frezem do paznokci daje bardzo dobre efekty polerowania i wygładzania.

Talerz polerski 824 jest średniej wielkości, co pozwala na swobodne poruszanie nim w trakcie pracy. Jego zastosowanie jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych umiejętności. Wystarczy nałożyć na niego odpowiednią pastę polerską, a następnie delikatnie przycisnąć do powierzchni, którą chcemy wygładzić. Po wykonaniu zabiegu, talerz należy dokładnie wyczyścić i odkażać, aby zapobiec rozwojowi bakterii.

Warto zaznaczyć, że gumowy talerz polerski 824 w kolorze zielonym jest bezpieczny w stosowaniu. Nie powoduje otarć ani zaczerwienień skóry, co jest szczególnie ważne, jeśli zabieg wykonywany jest na skórkach lub wrażliwej skórze stóp. Jest to również idealne narzędzie dla osób, które preferują naturalne metody pielęgnacji paznokci i stóp, ponieważ umożliwia dokładne usunięcie zrogowaciałych warstw skóry bez użycia ostrych narzędzi.

Podsumowując, gumowy talerz polerski 824 w kolorze zielonym to doskonałe narzędzie, które umożliwia profesjonalną i skuteczną pielęgnację paznokci i stóp. Jest ono łatwe w użyciu i bezpieczne dla skóry, co sprawia, że cieszy się dużą popularnością wśród specjalistów zajmujących się manicurem i pedicurem.