Płaski pędzel do żelu, transformator, Global Fashion #6

Kod produktu: 13538
Pozostała część w magazynie: dużo
9,60 zł
1,92 €
2,02 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 21
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Płaski pędzel do żelu, transformator, Global Fashion #6 – to trzy różne produkty, które znajdują zastosowanie w kosmetyce i manicure. Każdy z nich spełnia inną funkcję, a ich zastosowania są różnorodne.

Płaski pędzel do żelu jest wykorzystywany w procesie wykonywania hybrydy lub żelu. Jego płaski kształt pozwala łatwo i precyzyjnie nałożyć warstwę żelu lub hybrydy na płytkę paznokcia. Pędzele te są zwykle wykonane z syntetycznych włosów, które są elastyczne i łatwe do czyścienia. Ich trwałość i jakość zależy od producenta oraz ceny, jaką się za nie płaci.

Transformator to urządzenie, które służy do przekształcania napięcia. W kosmetyce używa się go w przypadku urządzeń, które potrzebują innej niż dostępna w Polsce wartości napięcia. W związku z tym transformator jest niezbędny dla osób, które korzystają z urządzeń kosmetycznych, takich jak suszarki do włosów czy lampy UV.

Global Fashion #6 to jeden z kolorów lakierów hybrydowych. Jest to kolor ciemnogranatowy, który świetnie sprawdza się w różnego rodzaju stylizacjach paznokciowych. Hybrydy tego koloru są trwałe i bardzo estetyczne. Global Fashion #6 można nakładać zarówno na naturalne paznokcie, jak i sztuczne akrylowe czy żelowe.

Wszystkie powyższe produkty są ważne w kosmetyce i manicure. Płaski pędzel do żelu umożliwia precyzyjne nałożenie produktu na paznokcie, transformator pozwala na korzystanie z różnych urządzeń kosmetycznych, a Global Fashion #6 to jeden z kolorów lakierów hybrydowych, który świetnie sprawdza się w różnych stylizacjach paznokciowych. Dobrze wykorzystywane, te produkty mogą znacząco wpłynąć na jakość wykonanej stylizacji paznokci i zadowolenie klientki z efektu końcowego.