Global Fashion Nail Rub, Magic Powder Pen HY06

Kod produktu: 13494
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 28
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 2.50
Wysokość 1.70
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion Nail Rub i Magic Powder Pen HY06 to dwa produkty, które wykorzystuje się przy dekorowaniu paznokci. Oba z nich są dostępne na rynku kosmetycznym i cieszą się dużą popularnością wśród kobiet, które zależą na dbałości o swój wygląd.

Nail Rub to wcięcie, który nakłada się na płytkę paznokcia. Po nałożeniu wcięcia na paznokieć, należy jeszcze razier wgnieść paznokieć. Dzięki temu wcięcie zaczyna się przylegać do płytki paznokcia. Po kilku sekundach nakłada się warstwę lakieru na wcięcie, dzięki czemu ten staje się bardziej trwały. Wcięcia dostępne są w różnych kolorach i wzorach.

Drugim z produktów jest Magic Powder Pen HY06. To wietrzenie, które również nakłada się na paznokieć. Po nałożeniu pudru, wietrzenie należy wgnieść w paznokieć. Dzięki temu pudry przylegają do płytki paznokcia. Po kilku minutach pudry stają się bardziej trwałe. Pudry te są dostępne w wielu kolorach i kształtach.

Oba z produkty są bardzo łatwe w użyciu i nie wymagają specjalnych umiejętności. Wszystko, co potrzebujesz to sięgnąć po wcięcia albo pudry i zrobić swoje paznokcie. W ten sposób możesz zdobić swoje paznokcie w domu bez konieczności pójścia do profesjonalnego salonu kosmetycznego.

Warto zwrócić uwagę, że wcięcia i pudry są bardzo trwałe, dzięki czemu dekoracja paznokci będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. Dodatkowo, nie uszkadzają one naturalnej płytki paznokcia, co jest bardzo ważne w przypadku dbałości o wygląd dłoni. 

Wnioskując, Global Fashion Nail Rub i Magic Powder Pen HY06 to dwa produkty, które pomogą Ci stworzyć zachwycającą dekorację paznokci. Obie opcje są łatwe w użyciu i trwałe, co czyni je idealnymi dla kobiet, które szukają sposobu na stworzenie pięknych i modnych paznokci we własnym domu.