Global Fashion Nail Rub, Magic Powder Pen HY03

Kod produktu: 13491
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 19
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 2.50
Wysokość 1.70
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion Nail Rub oraz Magic Powder Pen HY03 to dwie innowacyjne technologie do zdobienia paznokci, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kobiet na całym świecie. Obie te technologie umożliwiają łatwe i szybkie zdobienie paznokci w domowym zaciszu, bez potrzeby wizyty u kosmetyczki.

Global Fashion Nail Rub to specjalna folia, która umożliwia stworzenie unikalnych wzorów na paznokciach w zaledwie kilka chwil. Folia ta jest bardzo łatwa w użyciu - wystarczy nałożyć ją na paznokieć i przycisnąć. W efekcie otrzymujemy piękny wzór, który przypomina aplikację zrobioną w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Global Fashion Nail Rub dostępny jest w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu można dopasować go do swojego stylu i preferencji.

Magic Powder Pen HY03 to kolejna innowacyjna technologia do zdobienia paznokci. Jest to specjalny karandasz o nietypowej formie - jego końcówka jest wypełniona drobnymi brokatowymi koralikami, które umożliwiają stworzenie pięknych zdobień na paznokciach. Magic Powder Pen HY03 jest bardzo łatwy w użyciu - wystarczy nałożyć lakier na paznokieć i następnie pokryć go brokatowymi koralikami z Magic Powder Pen HY03. W ten sposób otrzymujemy piękne i oryginalne zdobienie paznokci, które z łatwością możemy wykonać w domowym zaciszu.

Obie te technologie do zdobienia paznokci są bardzo popularne wśród kobiet na całym świecie. Dają one możliwość tworzenia oryginalnych wzorów na paznokciach w sposób prosty, szybki i bez konieczności wizyty u kosmetyczki. Dzięki temu każda kobieta może cieszyć się pięknymi zdobionymi paznokciami bez wychodzenia z domu!