Zestaw folii do zdobienia paznokci, kolorowy (10 sztuk) 33

Kod produktu: 13454
Pozostała część w magazynie: dużo
24 zł
4,80 €
5,04 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 9
Wymiary
Długość 12.50
Szerokość 10.00
Wysokość 3.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Jeśli chcesz wzbogacić swoją kolekcję akcesoriów do zdobienia paznokci o coś naprawdę kolorowego i stylowego, to zestaw folii do zdobienia paznokci w kolorze tęczy jest właśnie dla Ciebie. Zestaw ten składa się z dziesięciu różnokolorowych folii, co sprawia, że możesz stworzyć niezliczoną ilość kombinacji.

Każda folia jest wykonana z trwałego i elastycznego materiału, który jest łatwy w użyciu. Po prostu nałóż na paznokieć, a następnie delikatnie rozciągnij i odklej od skóry. W ten sposób stworzysz niepowtarzalny wzór, który na pewno przyciągnie uwagę.

Folie do zdobienia paznokci są świetnym sposobem, aby zaprezentować swoją kreatywność i indywidualność. Możesz je stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi metodami zdobienia paznokci, takimi jak lakier hybrydowy, kolorowe pyłki czy cekiny. Również ich kolorowa odporność zachowa się przez długi czas, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknym wyglądem swoich paznokci na dłużej.

Wiele osób decyduje się na samodzielne wykonanie manicure z użyciem folii do zdobienia paznokci, ponieważ to prosty i szybki sposób na stworzenie oryginalnego i wyjątkowego looku. Nie musisz wydawać fortun na wizyty w salonach kosmetycznych, ponieważ z pomocą tych folii możesz zrobić to samodzielnie.

Zestaw folii do zdobienia paznokci w kolorze tęczy to doskonały wybór dla każdej osoby, która ceni sobie kreatywność, styl i indywidualność. Spróbuj tego niezwykłego sposobu na zdobienie paznokci i przekonaj się sam(a), jak wiele radości i satysfakcji może Ci przynieść.