Zacisk łukowy, metalowy, 36 sztuk (22 mm)

Kod produktu: 12869
Pozostała część w magazynie: dużo
24 zł
4,80 €
5,04 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 83
Liczba sztuk w pudełku 36
Wymiary
Długość 6.00
Szerokość 6.00
Wysokość 6.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zacisk łukowy jest bardzo potrzebnym narzędziem dla osób, które zajmują się na co dzień pracami związanymi z narzędziami do paznokci. Metalowy zacisk łukowy składa się z trzydziestu sześciu sztuk, każdy o długości 22 mm, co zapewnia wysoką jakość pracy.

Korzystanie z zacisków łukowych to najbardziej popularny sposób utrzymywania roboczej powierzchni w miejscu. W przypadku pracy z narzędziami do paznokci, zaciski te są wykorzystywane do utrzymywania wyprofilowanej arki paznokcia w wymaganym kształcie. Dzięki użyciu zacisków łukowych, pracownicy mają wolne ręce i łatwiej wykonają precyzyjne zabiegi.

Metalowy zacisk łukowy jest wykonany z wytrzymałego i jakościowego materiału, co zapewnia przede wszystkim trwałość i niezawodność. Dodatkowo, zaciski łukowe są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem, co zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia podczas użytkowania. Sam zacisk łukowy to praktyczne narzędzie do użytkowania, które składa się z ergonomicznego uchwytu oraz opakowania do przechowywania i transportu.

Podsumowując, zacisk łukowy to niezbędne narzędzie dla każdej osoby, która zajmuje się na co dzień roboczymi paznokciami. W razie potrzeby uzupełnienia lub wymiany narzędzi, warto rozważyć zakup metalowych zacisków łukowych. Wysoka jakość materiałów i wykonanie to gwarancja trwałości i niezawodności w codziennej pracy.