Końcówka z węglika spiekanego ostra, niebieskie nacięcie

Kod produktu: 12865
Pozostała część w magazynie: dużo
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 177
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Końcówka z węglika spiekanego ostra, niebieskie nacięcie - czym jest i do czego służy?

Końcówki z węglika spiekanego to jedne z najpopularniejszych narzędzi w salonach kosmetycznych i paznokciowych, wykorzystywanych do różnego rodzaju prac związanych z pielęgnacją i stylizacją paznokci. Jednym z rodzajów końcówek jest tzw. końcówka ostrza z węglika spiekanego z niebieskim nacięciem.

Ale czym w ogóle jest ten węglik spieczony? To materiał sztuczny, o bardzo wysokiej twardości, odporny na zużycie oraz korozję, który powstaje w wyniku procesu spiekania proszków metalowych, takich jak wolfram, tytan czy chrom z proszkiem węgla. W ten sposób uzyskuje się materiał porowaty, który następnie poddaje się procesom obróbki mechanicznej, by otrzymać precyzyjne narzędzia zakończone końcówkami.

Końcówka ostrza z węglika spiekanego z niebieskim nacięciem charakteryzuje się właśnie taką twardością i precyzją wykonania, która umożliwia jej wykorzystanie w wielu różnych zadaniach. Niebieskie nacięcie jest elementem, który umożliwia łatwe i precyzyjne ścieranie i frezowanie paznokci, bez ryzyka uszkodzenia ich powierzchni.

Końcówki z węglika spiekanego stosowane są przede wszystkim przy technice hybrydowej i żelowej, czyli w przypadku przedłużania i wzmocnienia paznokci. Pozwala ona na łatwe i bezpieczne usuwanie pozostałości po poprzednim zabiegu, kształtowanie płytki paznokcia oraz wygładzenie końcówek paznokci. Dodatkowo, końcówka ostrza z węglika spiekanego z niebieskim nacięciem doskonale nadaje się także do usuwania nadmiaru materii z podskórnej warstwy i usuwania zrogowaciałych skórek.

Podsumowując, końcówka ostrza z węglika spiekanego z niebieskim nacięciem to narzędzie wielozadaniowe i precyzyjne, idealne do różnych zadań związanych z pielęgnacją i stylizacją paznokci. Dzięki niemu możemy w łatwy i bezpieczny sposób uzyskać pożądane efekty stylizacji, nie narażając przy tym paznokci na niepotrzebne uszkodzenia czy zniszczenia.