Convenient double-sided applicators for applying and blending eyeshadow.

Zestaw Global 8 dwustronnych aplikatorów do cieni

Kod produktu: 1116
Pozostała część w magazynie: dużo
5,04 zł
1,01 €
1,06 $
Opis

Convenient double-sided applicators for applying and blending eyeshadow.

Cechy
Cechy
Przeglądy 156
Wymiary
Długość 16.00
Szerokość 8.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Jeśli lubisz malować oczy i eksperymentować z różnymi efektami, na pewno nie obędziesz się bez dobrych pędzli. Zestaw Global 8 dwustronnych aplikatorów do cieni jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie jakość i trwałość swojego makijażu. Co wyróżnia ten produkt na tle innych?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na design pędzli. Z jednej strony mamy tutaj aplikator w kształcie końcówki do ołówka, dzięki czemu możemy precyzyjnie nakładać cienie wzdłuż linii rzęs. Z drugiej strony widzimy okrągłą końcówkę, którą można stosować zarówno do nanoszenia cieni na powiekę, jak i do blendowania i rozcierania kolorów.

Każdy z aplikatorów wykonany jest z wysokiej jakości syntetycznego włosia, które nie traci swych właściwości nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Ważną zaletą jest również fakt, że pędzle można myć i dezynfekować za pomocą łagodnych detergentów i wody. W ten sposób utrzymujemy higienę i zapobiegamy powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Zestaw Global 8 dwustronnych aplikatorów do cieni to również świetna propozycja dla osób, które dbają o środowisko naturalne. W opakowaniu znajduje się ośmiu pędzli, dzięki czemu nie musimy kupować ich osobno, co na dłuższą metę przekłada się na ilość zużytych zasobów.

Podsumowując, jeśli szukasz solidnego i funkcjonalnego zestawu pędzli do makijażu oczu, Global 8 dwustronne aplikatory do cieni będą dobrym wyborem. Wysoka jakość wykonania oraz uniwersalne kształty końcówek pozwolą Ci na tworzenie różnych efektów i stylów, zachowując jednocześnie trwałość i precyzję makijażu.