Kiret do pedicure Staleks Pro, EXPERT 60, TYP 4

Kod produktu: 12530
Pozostała część w magazynie: dużo
36 zł
7,20 €
7,56 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 89
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Kiret do pedicure to narzędzie, które jest niezbędne dla profesjonalnych salonów kosmetycznych zajmujących się pedicurem. Kiret ten służy do usuwania zrogowaciałych warstw skóry na stopach, co pozwala uzyskać efekt delikatnych i zadbanej skóry. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kiretów, ale jednym z najpopularniejszych jest Kiret do pedicure Staleks Pro, EXPERT 60, TYP 4.

Kiret ten został zaprojektowany z myślą o komforcie pracy profesjonalistów zajmujących się pedicurem. Głowica kiretu jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje jej trwałość i wytrzymałość na długo. Kiret ten posiada ergonomiczny uchwyt, który umożliwia łatwe i precyzyjne wykonanie każdej czynności.

Kiret do pedicure Staleks Pro, EXPERT 60, TYP 4 cechuje się nie tylko trwałością i wygodą pracy, ale również wysoką skutecznością. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i materiałów Kiret ten skutecznie usuwa zrogowaciałe warstwy skóry, nie powodując przy tym żadnego dyskomfortu dla klienta.

Kiret ten jest idealnym narzędziem do pielęgnacji stóp zarówno dla profesjonalistów, jak i osób w domu. Dzięki niemu można uzyskać nie tylko piękno estetyczne, ale również zdrową skórę stóp, co jest szczególnie ważne w okresie letnim, gdy chodzi się w otwartych butach.

Podsumowując, Kiret do pedicure Staleks Pro, EXPERT 60, TYP 4 to produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób i profesjonalistów. Wysoka jakość wykonania, łatwość użytkowania i skuteczność działania to jego największe atuty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wypróbowania tego narzędzia.