Global Fashion 1 zakrzywione rzęs rozszerzenie pęsety (czerwony złota)

Kod produktu: 12519
Pozostała część w magazynie: mały
30 zł
6 €
6,30 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 91
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Global Fashion 1 to marka, która oferuje wyjątkowe produkty związane z pielęgnacją rzęs. Jednym z nich jest pęseta do zakładania rozszerzeń rzęs, którą wyróżnia się oryginalnym wzornictwem.

Pęseta Global Fashion 1 wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia jej trwałość i odporność na korozję. Jednym z jej najważniejszych elementów jest zakrzywiona końcówka, która umożliwia precyzyjne zakładanie rozszerzeń rzęs na naturalne włoski.

Pęseta dostępna jest w pięknym, czerwono-złotym kolorze, co dodaje jej elegancji i szyku. Jej ergonomiczny kształt zapewnia wygodny uchwyt i łatwe użytkowanie.

Rzęsy to jedna z najbardziej ekspresywnych części twarzy, więc dbanie o ich wygląd jest niezwykle ważne. Dzięki pęsciecie Global Fashion 1 możemy bez problemu wzmocnić i podkreślić naturalne piękno naszych rzęs.

Produkty z serii Global Fashion 1 są szeroko rozpoznawalne w branży kosmetycznej i cieszą się dużą popularnością wśród klientek, które stawiają na wysoką jakość i nowoczesne rozwiązania. Dlatego też, warto zainwestować w tę pęsetę i cieszyć się pięknym wyglądem swoich rzęs przez długi czas.