Global Fashion zakrzywione rzęs rozszerzenie pęsety (czerwony złota)

Kod produktu: 12518
Pozostała część w magazynie: dużo
30 zł
6 €
6,30 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 107
Wymiary
Długość 17.50
Szerokość 4.00
Wysokość 0.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion to marka, która oferuje szeroki wybór produktów do pielęgnacji i upiększania twarzy. Jednym z nich są pęsety do narzędzi do przedłużania rzęs, w kolorze czerwono-złotym.

Pęsety są niezbędnym narzędziem dla profesjonalnych stylistek rzęs, które wykonują zabiegi przedłużania rzęs. Po pierwsze, są one niezwykle precyzyjne i zapewniają dokładne chwytanie pojedynczych rzęs. Po drugie, ich zakrzywienie ułatwia pracę, szczególnie w przypadku rzęs zakrzywionych naturalnie, co jest częstym problemem przy przedłużaniu rzęs.

Pęsety Global Fashion są również bardzo stylowe, dzięki swojemu czerwono-złotemu kolorowi. Dodatkowo, ich ergonomiczny kształt zapewnia wygodę i kontrolę podczas zabiegu.

Jeśli jesteś stylistką rzęs lub chcesz samodzielnie wykonywać przedłużanie rzęs w domu, to pęsety Global Fashion są wyborem idealnym dla Ciebie. Dzięki nim zabieg staje się łatwiejszy i precyzyjniejszy, co pozwala osiągnąć lepsze efekty końcowe.

Wszystkie produkty marki Global Fashion są wykonane z najlepszych materiałów i zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości i wygodzie użytkowania. Pęsety to tylko jeden z wielu produktów, które oferuje ta renomowana marka. Ich zakup to inwestycja w narzędzia do profesjonalnej pracy, które zapewnią piękny i trwały efekt dla Twoich klientek lub dla Ciebie samej.