Zestaw pędzli 3 sztuki (czarny uchwyt)

Kod produktu: 12389
Pozostała część w magazynie: dużo
22 zł
4,32 €
4,54 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 147
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw pędzli 3 sztuki (czarny uchwyt) to idealny wybór dla każdego, kto uwielbia tworzyć różnego rodzaju rysunki i malarstwo. W skład zestawu wchodzą trzy pędzle o różnych rozmiarach oraz kształtach, dzięki czemu są one odpowiednie do różnych technik i rodzajów prac.

Pierwszy pędzel to tzw. pędzel płaski, czyli o płaskim kształcie. Doskonale nadaje się do malowania dużych powierzchni, malowanie farbami akrylowymi czy olejnymi, a także do nakładania tła lub warstwy bazowej na płótno. Drugi pędzel to pędzel okrągły, posiada on zaokrągloną końcówkę i zwykle ma mniejszą powierzchnię niż pędzel płaski. Jest on idealny do precyzyjnego malowania i rysowania konturów, szczegółów i drobnych elementów. Ostatni pędzel w zestawie to pędzel wachlarzowy, który ma kształt wachlarza. Doskonale nadaje się do nanoszenia bardzo cienkich warstw farby, tworzenia efektów gradientowych oraz do malowania faktur. 

Wszystkie pędzle w zestawie wykonane są z najwyższej jakości włosia syntetycznego, co gwarantuje ich trwałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Czarny uchwyt pędzli sprawia, że są one bardzo eleganckie i wyglądają świetnie na stole artystycznym.

Zestaw pędzli 3 sztuki (czarny uchwyt) to inwestycja, która z pewnością zagwarantuje profesjonalne efekty i zadowolenie z uzyskanych prac. Dzięki różnym rozmiarom i kształtom pędzli można z łatwością tworzyć różnego rodzaju dzieła, a ich łatwość w utrzymaniu czystości sprawia, że będą służyć przez długi czas.