Watercolour Watercolour Drops marki Global Fashion 10 ml transparentny, 12 szt.

Kod produktu: 12348
Pozostała część w magazynie: dużo
12 zł
2,40 €
2,52 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 122
Liczba sztuk w pudełku 12
Okres trwałości 3 lata
Wymiary
Długość 2.80
Szerokość 2.80
Wysokość 7.80
Tom 10.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Watercolour Watercolour Drops to jedna z najnowszych propozycji marki Global Fashion w dziedzinie swojej oferty kosmetyków do paznokci. Jest to doskonały produkt dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć profesjonalny i artystyczny efekt w swoim manicure.

Opakowanie zawiera dwanaście butelek w kolorze transparentnym, po dziesięć mililitrów każda. Każda z butelek zabezpieczona jest dodatkowo przed przypadkowym wylaniem, dzięki szczelnej nakrętce. Watercolour Drops są w stanie zapewnić Ci piękne i trwałe zdobienia paznokci, nawet przez kilka tygodni.

Produkt ten charakteryzuje się łatwością aplikacji, a przez to umożliwia uzyskanie różnych designów. Zalecana jest aplikacja lakieru na jedną lub dwie warstwy w zależności od intensywności koloru, po czym należy poczekać, aż produkt przeschnie. Po wyschnięciu na paznokciu pozostaje już tylko delikatny i transparentny wzór, który prezentuje się niesamowicie elegancko.

Global Fashion Watercolour Watercolour Drops są doskonałe dla każdego, kto lubi eksperymentować z nowymi stylami i wzorami. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów można łatwo uzyskać wiele różnych efektów. Są one idealne do pracy w salonie kosmetycznym, jak również do własnej prywatnej zabawy z malowaniem paznokci. 

Jeśli szukasz innowacyjnego i uniwersalnego produktu, który pozwoli Ci zdobyć piękny i wyjątkowy manicure, Watercolour Watercolour Drops marki Global Fashion to doskonały wybór. Przekonaj się sam i próbuj tworzyć swoje eklektyczne wzory na paznokciach, które przywiodą Cię do stylu dzieł sztuki!