Formy do blatów wielokrotnego użytku z oznaczeniami, migdały, 120 szt.

Kod produktu: 12137
Numer pozycji: VR-V29
Pozostała część w magazynie: dużo
20 zł
4,08 €
4,28 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 435
Liczba sztuk w pudełku 120
Wymiary
Długość 16.00
Szerokość 11.00
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Formy do blatów wielokrotnego użytku z oznaczeniami w kształcie migdała to produkt idealny dla osób, które chcą wykonać profesjonalne i trwałe przedłużenie paznokci. W opakowaniu znajduje się 120 sztuk form, dzięki czemu można wykonać wiele stylizacji. 

Formy te są wielokrotnego użytku, co oznacza, że po użyciu można je wymyć i wykorzystać ponownie podczas kolejnego manicure. Ich kształt migdała jest bardzo modny i elegancki, a także daje możliwość stworzenia różnorodnych kształtów paznokci, co z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Co ważne, formy te posiadają oznaczenia, co ułatwia precyzyjne wyznaczenie miejsca aplikacji produktu podczas procesu przedłużania paznokci. Dzięki temu manicure jest dokładny i pozbawiony błędów – idealny dla osób, które cenią sobie perfekcyjne wykonanie.

Formy do blatów wielokrotnego użytku z oznaczeniami w kształcie migdała są produktem, który powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce. Dzięki nim paznokcie będą wyglądać nienagannie i będą się cieszyć pięknym wyglądem przez długi czas.