Tony and Guy 7005 Paint comb

Kod produktu: 12007
Pozostała część w magazynie: dużo
12,24 zł
2,45 €
2,57 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 179
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Tony and Guy 7005 Paint comb to niezwykle popularna, wysokiej jakości i bardzo cenna w swojej klasie grzebień do włosów. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, jest idealny do użytku profesjonalnego w salonie fryzjerskim, ale również sprawdzi się w domowych warunkach dla osób ceniących sobie wygodę i jakość.

Jego niezwykle precyzyjnie wykonane ząbki ułożone są w sposób umożliwiający bardzo dokładne rozczesywanie włosów. Są one równomiernie rozmieszczone, dzięki czemu właściwie sięgają pod każdy pas włosów i pozwalają na doskonale gładkie i dokładne ułożenie fryzury. Można korzystać z niej do każdego rodzaju włosów, zarówno prostych, falowanych, jak i kręconych.

Tony and Guy 7005 Paint comb wygląda bardzo elegancko, z przeszklonymi kryształami w kolorze srebrnym, dzięki czemu stanowi idealny dodatek do profesjonalnego wyposażenia salonu fryzjerskiego. Combing jest bardzo wygodny w użyciu, nie męczy ręki i zapewnia pełną kontrolę nad fryzurą.

Istnieją różne modele tego grzebienia – o ostatecznym wyborze decydują potrzeby klienta i specyfika pracy w salonie fryzjerskim. Combing może być stosowany zarówno do rozczesywania, jak i tworzenia fryzur, na przykład do prostowania grzywki lub bocznego włosia. Jego obsługa jest bardzo prosta, a efekt końcowy imponujący.

Tony and Guy 7005 Paint comb to inwestycja, która z pewnością zwróci się w krótkim czasie. Dzięki swojej wytrzymałości i jakości wykonania, służyć będzie przez długi czas, a profesjonalny wygląd przyciągnie do naszego salonu coraz większą ilość klientów. Jeśli szukasz profesjonalnego narzędzia do stylizacji włosów, zdecydowanie warto zainwestować w Tony and Guy 7005 Paint comb!