Czepki kąpielowe (kolory w asortymencie), zestaw, 3 szt.

Kod produktu: 12005
Pozostała część w magazynie: dużo
8,64 zł
1,73 €
1,81 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 124
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Podobne produkty

Czepki kąpielowe to niezbędny element wyposażenia każdego plażowicza, który ceni sobie higienę i wygodę. Dzięki nim możemy chronić nasze włosy przed zanieczyszczeniami, a także utrzymać je suche podczas kąpieli czy pływania. Zestaw trzech czapek kąpielowych w różnych kolorach, to doskonały wybór dla całej rodziny.

Asortyment kolorów czepków kąpielowych jest bardzo szeroki – począwszy od delikatnych pasteli, przez żywe kolory, a na intensywnych odcieniach kończąc. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji kolorystycznych.

Zestawowanie trzech czapek to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi lub grup przyjaciół wybierających się wspólnie na plażę czy basen. Dzięki temu każdy może wybrać kolor, który mu najbardziej odpowiada, a jednocześnie będą one zawsze łatwo rozpoznawalne. To także dobry pomysł na prezent dla bliskich lub znajomych.

Czepki kąpielowe są wykonane z materiałów wysokiej jakości, które zapewniają trwałość i wygodę użytkowania. Są łatwe do założenia i nie uciskają głowy, co jest szczególnie ważne dla osób z wrażliwą skórą. Łatwo się je też czyści, co ułatwia zachowanie higieny.

Podsumowując, zestaw trzech czapek kąpielowych to praktyczny i funkcjonalny pomysł, który z pewnością przyda się każdemu, kto planuje aktywny wypoczynek na plaży czy w basenie. W szerokim asortymencie kolorystycznym każdy znajdzie coś dla siebie, a jakość wykonania gwarantuje długotrwałe użytkowanie.