Ozdoba do paznokci, kółka przelewowe, zestaw 6 sztuk

Kod produktu: 11944
Pozostała część w magazynie: mały
15,60 zł
3,12 €
3,28 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 9
Wymiary
Długość 9.60
Szerokość 6.60
Wysokość 2.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Ozdoba do paznokci jest jednym z najpopularniejszych sposobów na urozmaicenie swojego manicure. Dzięki dodaniu eleganckich lub wesołych elementów można w łatwy sposób dodać swoim paznokciom charakteru.

Jednym z coraz popularniejszych rodzajów ozdób do paznokci są kółka przelewowe. Są to wąskie paski metalu, które są zakładane na paznokieć w taki sposób, aby tworzyły ozdobny wzór. Kółka przelewowe są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu można dobrać je do swojego gustu oraz stylu. Można je łączyć z innymi elementami, takimi jak kryształki, brokat czy naklejki, aby uzyskać ciekawszy efekt.

Zestaw 6 sztuk kółek przelewowych to idealna propozycja dla osób, które chcą nauczyć się jak łączyć ze sobą różne elementy przy tworzeniu swojego manicure. Zestaw ten zawiera różne rozmiary i kolory kółek, co umożliwia stworzenie różnych wzorów. Ponadto, kółka przelewowe są bardzo łatwe w użyciu i można je zamocować na paznokciu bez większych problemów.

Kółka przelewowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć ciekawy i oryginalny manicure. Dodając je do swojego manicure, można uzyskać efekt elegancki lub wesoły, w zależności od tego, z jakim stylem chcemy związać swoje paznokcie. Dzięki temu, kółka przelewowe są idealnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą wyróżnić swoje paznokcie na tle innych.