Kapturki ścierne do pedicure, 16 mm, 100 gr, 1 szt. Af 548

Kod produktu: 11930
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 6
Wymiary
Długość 1.80
Szerokość 1.80
Wysokość 2.60
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Kapturki ścierne to niezbędne narzędzie w pedicure. Dzięki nim łatwo i skutecznie usuniemy zrogowaciały naskórek oraz zabrudzenia z paznokci. Af 548 to jeden z rodzajów kapturków ściernych, których średnica wynosi 16 mm, a ich waga to 100 gram. Dostępne są w sprzedaży w pojedynczych sztukach.

Kapturki ścierne Af 548 wykonane są z trwałego materiału, który gwarantuje długie użytkowanie. Ich kształt został zaprojektowany tak, aby idealnie dopasować się do kształtu stopy. W niczym nie przeszkadzają podczas pedicure, a ich zastosowanie jest bardzo proste.

Kapturki ścierne Af 548 są idealne dla osób, które chcą zadbać o swoje stopy w domowym zaciszu. Dzięki nim możemy pozbyć się zrogowaciałego naskórka oraz innych zabrudzeń, co daje nam pewność, że nasze stopy będą wyglądały pięknie i zdrowo.

Podsumowując, kapturki ścierne Af 548 to niezbędne narzędzie w pedicure. Ich trwałość i skuteczność w usuwaniu zrogowaciałego naskórka sprawiają, że warto je mieć w swojej kosmetyczce. Ich zastosowanie jest bardzo łatwe, a ich kształt idealnie dopasowuje się do stopy. Polecamy kapturki ścierne Af 548 każdej osobie, która chce zadbać o swoje stopy w domowym zaciszu.