Kapturki ścierne do pedicure, 13 mm, 180 grd, AF 548 1 szt.

Kod produktu: 11927
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 9
Wymiary
Długość 2.00
Szerokość 1.50
Wysokość 1.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Kapturki ścierne to niezbędny element wyposażenia każdego profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, który zajmuje się pedicure. Dzięki nim, zabiegi wykonywane są z dużą precyzją i dokładnością.

Kapturki ścierne do pedicure o wymiarach 13 mm i kornkowości 180 grd, to produkt, który jest dostępny na rynku w różnych wariantach. Jednym z wariantów, który cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami, jest AF 548. To jeden kaptur o wysokiej jakości i wytrzymałości.

Jakie są zalety korzystania z kapturków ściernych do pedicure? Przede wszystkim, umożliwiają one precyzyjne i dokładne usunięcie zrogowaciałej skóry z pięt i stóp. Dzięki zastosowaniu kapturków o odpowiedniej kornkowości, skóra jest usuwana skutecznie i bezboleśnie, co przekłada się na zadowolenie klientów.

W przypadku kapturków ściernych AF 548, warto zwrócić uwagę na ich wyjątkową jakość wykonania. Wykonane są one z materiału, który jest odporny na zużycie i uleganie zniszczeniom, dzięki czemu mogą być intensywnie wykorzystywane przez dłuższy czas. Ponadto, dzięki precyzyjnemu kształtowaniu kapturków, ich użytkowanie jest łatwe i komfortowe.

Warto podkreślić, że kapturki ścierne AF 548 dedykowane są przede wszystkim dla profesjonalistów, którzy zajmują się pedicure. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości narzędzi, zabiegi wykonywane są szybciej, skuteczniej i bez błędów.

Podsumowując, kapturki ścierne do pedicure stanowią niezbędny element wyposażenia każdego profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. AF 548 to jeden z wariantów, który wyróżnia się wysoką jakością i wytrzymałością. Dzięki ich zastosowaniu, zabiegi pedicure wykonane są z precyzją i dokładnością, przekładającą się na zadowolenie klientów.