Wymienne pilniki z klejem do krążków do pedicure, 25 mm, #180, 50 szt.

Kod produktu: 11918
Pozostała część w magazynie: dużo
22 zł
4,32 €
4,54 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 37
Wymiary
Długość 10.00
Szerokość 8.50
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Wymienne pilniki z klejem do krążków do pedicure to element, który powinien znaleźć się w każdym gabinecie kosmetycznym. Jest to jeden ze sposobów na zapewnienie sobie precyzyjnego i skutecznego manicure pedicure. Ten produkt składa się z 50 sztuk 25mm pilników z grubością #180. Są one wyposażone w klej, który pozwala na szybką i łatwą wymianę na kompatybilną nasadkę. 

Pilniki tej firmy cechują się wysoką jakością oraz wytrzymałością. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu zachowują swoją funkcjonalność przez długi czas. Doskonałą jakość plamki możemy powiązać z odpowiednimi właściwościami piasku. Zapewnia on skuteczne szlifowanie paznokci. 

Wymienne pilniki są bardzo elastyczne, co umożliwia dopasowanie ich do każdego kształtu paznokcia. Dzięki temu, że posiadają klej, możemy łatwo wymieniać plamki podczas zabiegu pedicure i manicure. Tym samym zachowujemy higienę w gabinecie, co jest niezwykle ważne.

Ten produkt jest idealnym wyborem dla osób, które stawiają na jakość i skuteczność. Jest to inwestycja, która zwróci się w długi czas. Wymienne pilniki z klejem do krążków do pedicure to produkt, który sprawi, że nasze paznokcie będą wyglądały perfekcyjnie każdego dnia.