Zestaw pędzli do makijażu, 24 sztuki Global Fashion, srebrne etui

Kod produktu: 11780
Pozostała część w magazynie: mały
60 zł
12 €
12,60 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 36
Wymiary
Długość 23.00
Szerokość 13.50
Wysokość 4.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestawy pędzli do makijażu są obecnie jednym z najbardziej pożądanych produktów dla miłośniczek kosmetyków. Zdecydowanie ułatwiają one wykonanie perfekcyjnego makijażu i pozwala na osiągnięcie profesjonalnego efektu bez konieczności odwiedzania salonu kosmetycznego. Jednym z najciekawszych zestawów na rynku jest 24 sztuki Global Fashion. 

Zestaw ten składa się z 24 pędzli o różnych kształtach i rozmiarach, które pozwalają na wykonanie zarówno delikatnego jak i bardziej skomplikowanego makijażu. W skład zestawu wchodzą m.in. pędzle do nakładania cieni, tuszy do rzęs, korektora, a także do konturowania policzków i aplikacji pudru. Wszystkie pędzle są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia.

Do tego zestawu dołączone jest eleganckie, srebrne etui, w którym można przechowywać pędzle. Dzięki temu zestaw jest wygodny w transporcie i idealnie nadaje się do zabrania w podróż. 

Nie ma co ukrywać, ten zestaw pędzli do makijażu to spory wydatek, jednak warto zainwestować w taki produkt, szczególnie jeśli zależy nam na wykonaniu idealnego makijażu. Pędzle są bardzo łatwe w użyciu, a za ich pomocą można uzyskać perfekcyjny efekt. 

Podsumowując, 24 sztuki Global Fashion to świetny zestaw dla każdej miłośniczki kosmetyków, która zależy na perfekcyjnym makijażu. Pędzle są trwałe, wykonane z najlepszych materiałów, a dzięki dołączonemu etui są wygodne w przenoszeniu. Jest to zdecydowanie produkt wart uwagi i polecam go każdej osobie, która zależy na idealnym makijażu.