Zestaw pędzli do makijażu, 18 sztuk Global Fashion, czarne etui

Kod produktu: 11779
Pozostała część w magazynie: dużo
60 zł
12 €
12,60 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 34
Wymiary
Długość 13.00
Szerokość 23.00
Wysokość 3.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw pędzli do makijażu, 18 sztuk Global Fashion, z czarnym etui, to doskonałe narzędzie dla każdej miłośniczki make-upu. Z jednej strony niesie ze sobą funkcjonalność, a z drugiej – elegancki wygląd.

Warto zacząć od samego opakowania. Czarne etui z delikatnym błyskiem to nie tylko podstawowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem pędzli, ale i piękna ozdoba torebki. W środku znajdują się ułożone według wielkości i kształtu 18 pędzli. Dzięki temu, możemy mieć wszystkie potrzebne narzędzia w jednym miejscu, bez konieczności ich szukania po całym pokoju.

Ale przechodząc do sedna, pędzle prezentują się równie okazale. Ich główki wykonane są z miękkiego, syntetycznego włosia, co zapobiega chorobom skóry i uczuleniom. Rączki pędzli są długie, co pozwala na swobodne wykonywanie precyzyjnych ruchów.

W skład zestawu wchodzą m.in: pędzele do rozświetlania, wklepywania korektora, pudrowe, do nakładania cienia, konturowania, modelowania ust i wiele innych. Wszystko zależy od naszych potrzeb i upodobań w dziedzinie makijażu.

Należy zaznaczyć, że zestaw pędzli do makijażu, 18 sztuk Global Fashion, czarne etui to produkt uniwersalny. Nadaje się zarówno dla osób początkujących, jak i profesjonalistów w dziedzinie make-up'u. Doskonale sprawdzi się zarówno przy codziennym, jak i wieczorowym makijażu.

Podsumowując, zestaw pędzli do makijażu, 18 sztuk Global Fashion, czarne etui to doskonałe narzędzie dla każdej osoby, która ceni sobię piękno. Stanowi on idealny wybór dla miłośniczek makijażu, które chcą mieć wszystko w jednym miejscu i ucieszyć się wysoką jakością produktu.