Non-sticky top z efektem jajka przepiórczego, 12 ml

Kod produktu: 11775
Pozostała część w magazynie: dużo
29 zł
5,76 €
6,05 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 126
Liczba sztuk w pudełku 12
Okres trwałości 3 lata
Wymiary
Długość 3.00
Szerokość 3.00
Wysokość 8.50
Tom 12.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Non-sticky top z efektem jajka przepiórczego – recenzja produktu

Jeśli jesteś miłośniczką manicure i często malujesz swoje paznokcie, zapewne już słyszałaś o topie z efektem jajka przepiórczego. Jest to produkt, który na pewno przyciągnie uwagę każdej kobiety, szczególnie gdy chodzi o wykończenie paznokci.

Jednym z takich produktów jest non-sticky top z efektem jajka przepiórczego od jednej z popularnych marek kosmetycznych. Jest to produkt, który jest łatwy w aplikacji, a jednocześnie gwarantuje bardzo dobry efekt.

Non-sticky top pozwala na łatwe i szybkie utwardzenie lakieru i zapobiega odpryskiwaniu. Dzięki temu Twoje paznokcie pozostaną piękne i doskonale utrwalone przez długi czas. Co więcej, ten produkt ma jeszcze jedną ciekawą cechę – efekt jajka przepiórczego. Dzięki niemu paznokcie zyskują unikalny, matowy i jednocześnie subtelnym połysk. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i nietypowe rozwiązania w zakresie stylizacji paznokci.

Non-sticky top z efektem jajka przepiórczego dostępny jest w buteleczce o pojemności 12 ml i jest bardzo wydajny. Jego konsystencja jest gęsta i dobrze nakłada się na paznokcie. Dobrze należy się go jednak mieszkać przed użyciem, aby uzyskać najlepsze efekty.

Podsumowując, non-sticky top z efektem jajka przepiórczego to doskonały wybór dla każdej kobiety, która chce podkreślić swoją oryginalność i dopracować każdy detal swojego look'u. To produkt, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom manicure i pozwoli na piękne, trwałe i nietypowe stylizacje paznokci.