Formy łukowe wielokrotnego użytku do modelowania paznokci, 120 szt.

Kod produktu: 11774
Numer pozycji: VR-V30
Pozostała część w magazynie: dużo
20 zł
4,08 €
4,28 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 401
Liczba sztuk w pudełku 120
Okres trwałości
Wymiary
Długość 16.00
Szerokość 11.00
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Modelowanie paznokci to dziedzina, która stale się rozwija i zachęca do eksperymentowania z różnymi technikami i narzędziami. Jednym z najważniejszych elementów, które pozwalają na uzyskanie perfekcyjnego efektu przy tworzeniu paznokci, są formy do modelowania. Wśród szerokiej gamy form warto zwrócić uwagę na formy łukowe wielotrwale, jakie oferuje rynek kosmetyczny. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej takim właśnie formom, a konkretniej zestawowi 120 sztuk.

Formy łukowe to narzędzia, które służą do nadawania paznokciom odpowiedniego kształtu oraz zakładania na nie sztucznych tipsów. Występują w różnych kształtach i rozmiarach, pozwalając na dostosowanie formy do indywidualnych potrzeb i preferencji stylistki paznokci.

Zestaw form łukowych wielotrwale to idealne rozwiązanie dla każdego salonu kosmetycznego czy manikiuru, gdyż pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, które musielibyśmy poświęcić na ciągłe kupowanie pojedynczych form. Zestaw ten składa się z aż 120 sztuk, co pozwala na częstą ich wymianę i odświeżanie zapasu form.

Formy łukowe to niezwykle szybkie i wygodne w użyciu narzędzie, pozwalające na uzyskanie perfekcyjnej formy paznokci w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu precyzyjnie dopasowują się do kształtu cebulki paznokcia oraz tworzą idealnie równy łuk. Używane są zarówno w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i w domowym zaciszu podczas samodzielnego malowania paznokci.

Zestaw form łukowych wielokrotnego użytku to inwestycja, która z pewnością zwróci się w krótkim czasie. Wszystkie formy zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Co więcej, ich uniwersalne rozmiary pozwalają na uzyskanie idealnej formy paznokci zarówno u kobiet z dużymi, jak i małymi dłoniami.

Podsumowując, zestaw form łukowych wielotrwale to must have każdej stylistki paznokci. Precyzyjne, wygodne w użyciu i wyjątkowo trwałe - to tylko niektóre z atutów, które przemawiają za ich zakupem. A dzięki temu, że zestaw składa się z aż 120 sztuk, masz zapewniony zapas na długi czas!