Diamentowe wiertło do skórek, kulka 001040 R

Kod produktu: 11722
Pozostała część w magazynie: dużo
12 zł
2,40 €
2,52 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 29
Wymiary
Długość 1.80
Szerokość 1.80
Wysokość 7.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Diamentowe wiertło do skórek, kulka 001040 R – rewolucyjna technologia do pielęgnacji Twoich paznokci!

W dzisiejszych czasach dobrze utrzymane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Dlatego też wiele z nas decyduje się na zabiegi jakie oferują salony kosmetyczne. Jednym z nich jest narastanie paznokci na szablonie. Do tego typu zabiegu potrzebne są specjalne narzędzia - m.in. frezarka i odpowiednie naśladki.

W branży kosmetycznej od wielu lat stosuje się narzędzia diamentowe, które okazały się świetnym rozwiązaniem podczas pielęgnacji paznokci.

Diamentowe wiertło do skórek, kulka 001040 R, to jedno z narzędzi diamentowych, które stało się hitem w branży. Jest to bardzo precyzyjna nasadka, która posłuży do wykonania płynnej i eleganckiej linii, wokół odcinka piastki paznokcia – bez ryzyka jego uszkodzenia.

Wiertło posiada doskonałe właściwości ścinające i jest bardzo ostre. Jest to możliwe dzięki specjalnej obróbce, która wykonana została przy użyciu diamentowej powłoki. Diamenty, to jedne z najtwardszych materiałów na świecie, dzięki temu stanowią doskonałe narzędzie do prac precyzyjnych.

Wiertło to idealne narzędzie zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Dzięki swojej precyzji jest niezastąpione podczas wykonywania skomplikowanych wzorów na paznokciach. Stosując diamentowe wiertło do skórek, kulka 001040 R, możemy być pewni, że nie uszkodzimy paznokcia oraz że linia skórek będzie dokładna i estetyczna.

Podsumowując, diamentowe wiertło do skórek, kulka 001040 R to narzędzie, które z pewnością powinno znaleźć się w zestawie każdego profesjonalisty zajmującego się pielęgnacją paznokci. Jego precyzja i doskonałe właściwości ścinające z pewnością zachwycą każdego, kto go użyje. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko spróbować!