Pęseta do brwi Staleks 15/3

Kod produktu: 11376
Pozostała część w magazynie: dużo
19,20 zł
3,84 €
4,03 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 109
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Pęseta do brwi Staleks 15/3 - narzędzie, które ułatwia precyzyjne i profesjonalne wyrównywanie kształtu brwi. Pochodzi od renomowanego ukraińskiego producenta Staleks, który słynie z wysokiej jakości narzędzi do pielęgnacji paznokci i twarzy.

Pęseta wykonana jest ze stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i higienę. Ma długość 9 cm i jest lekka w użyciu. Jej symetrycznie wygięte końcówki ułatwiają precyzyjne chwytanie nawet najmniejszych i najcieńszych włosków. Ponadto, pęseta posiada ergonomicznie ukształtowane rękojeści, które zapewniają wygodne i pewne trzymanie.

Wyrównywanie brwi przy użyciu tej pęsety jest łatwe i skuteczne. Dzięki niej możemy od razu usunąć niepotrzebne włoski, a także precyzyjnie nadać odpowiedni kształt brwiom. Narzędzie to jest szczególnie przydatne dla osób, które dbają o estetyczny wygląd swojego wizerunku.

Pęseta do brwi Staleks 15/3 jest oceniana bardzo wysoko przez klientów, którzy cenią sobie jakość i niezawodność narzędzi do pielęgnacji. Dzięki niej możemy uzyskać profesjonalny efekt w domowym zaciszu i bez konieczności korzystania z usług kosmetyczek. Możemy być pewni, że nasze brwi będą piękne i zadbane przez długi czas.

Warto pamiętać, że do pielęgnacji brwi nie wystarczy tylko pęseta. Ważne jest również regularne czesanie i stylizowanie brwi oraz stosowanie odpowiednich kosmetyków, np. żelu do brwi. Dzięki temu możemy uzyskać pełny i zadowalający efekt.