Silicon Base Coat, Silicon Base Coat marki Global Fashion 12 ml

Kod produktu: 11240
Numer pozycji: VR-ZF104
Pozostała część w magazynie: dużo
31 zł
6,24 €
6,55 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 1235
Liczba sztuk w pudełku 6
Okres trwałości 3 lata
Wymiary
Długość 3.00
Szerokość 3.00
Wysokość 8.50
Tom 12.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Silicon Base Coat - innowacyjne rozwiązanie do utwardzania paznokci

Silicon Base Coat to zaawansowany produkt marki Global Fashion, który umożliwia utwardzanie paznokci oraz przedłużenie trwałości lakieru hybrydowego czy żelowego. Rozwiązanie to powstało z myślą o kobietach, które chcą cieszyć się pięknym i zadbanym manicure przez wiele dni.

Co to jest Silicon Base Coat i jak działa?

Silicon Base Coat to specjalna baza, która tworzy warstwę ochronną na powierzchni paznokci. Dzięki temu produktowi, paznokcie stają się bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, Silicon Base Coat posiada właściwości samopoziomujące, dzięki czemu wygładza nierówności i drobne wgniecenia na paznokciach. Dimethicone, substancja aktywna zawarta w bazie, zapewnia trwałość i elastyczność produktu, co przekłada się na lepszą ochronę paznokci.

Jak stosować Silicon Base Coat Global Fashion?

Silicon Base Coat należy nakładać na czyste i wysuszone paznokcie. Baza jest bardzo wydajna, dlatego wystarczy nałożyć jedną cienką warstwę produktu. Następnie należy utwardzić ją w lampie UV przez około 2 minuty. Po utwardzeniu, nałożyć możemy już wybrany lakier hybrydowy czy żelowy. Kolejną warstwę lakieru możemy nakładać bezpośrednio na bazę lub na już nałożony kolor.

Korzyści z używania Silicon Base Coat marki Global Fashion

- Utrzymuje paznokcie w dobrej kondycji i zapobiega ich łamaniu.
- Odpowiednio przylega do paznokcia i zapewnia elastyczność trwałość, co wpływa na zwiększenie konsystencji lakieru.
- Wygładza drobne wgniecenia na powierzchni paznokci, dzięki czemu kolor lakieru hybrydowego i żelowego prezentuje się jeszcze piękniej.
- Posiada właściwości samo-poziomujące, dzięki czemu paznokcie wyglądają estetycznie i równomiernie pokryte.

Podsumowanie

Silicon Base Coat marki Global Fashion to innowacyjny produkt, który pozwoli Ci cieszyć się pięknym i trwałym manicure przez długi czas. Baza ta zapewnia trwałość i elastyczność, dzięki czemu paznokcie są bardziej odporne na uszkodzenia. Silicon Base Coat ma także właściwości samo-poziomujące, co jeszcze bardziej ułatwia aplikację lakieru hybrydowego lub żelowego. Próbowałaś już używać Silicon Base Coat? Jeśli nie, koniecznie wypróbuj ten produkt i ciesz się pięknym i trwałym manicure.