The tool allows you to quickly and easily remove nail tips,

acrylic and particles of glue, eliminating the lengthy process of removing by mechanical means.

The composition is dominated by nourishing ingredients that reduce the negative impact of the treatments on natural

the nail plate and the skin.

Zmywacz do paznokci żelowych 500ml, Remover Global Fashion

Kod produktu: 11066
Numer pozycji: Li-02-500
Pozostała część w magazynie: dużo
23 zł
4,56 €
4,79 $
Opis

The tool allows you to quickly and easily remove nail tips,

acrylic and particles of glue, eliminating the lengthy process of removing by mechanical means.

The composition is dominated by nourishing ingredients that reduce the negative impact of the treatments on natural

the nail plate and the skin.

Cechy
Cechy
Numer pozycji Li-02-500
Przeglądy 870
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zmywacz do paznokci żelowych – jak skutecznie usunąć manicure hybrydowy?

Jeśli marzysz o pięknych, trwałych paznokciach, prawdopodobnie przetestowałaś już manicure hybrydowy. Trudno się temu dziwić – to obecnie jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci, która pozwala cieszyć się pięknym, utrzymanym w idealnym stanie manicure nawet przez kilka tygodni. Jednak jak każda metoda, również i hybryda ma swoje małe wady. Jedną z nich jest konieczność skutecznego usunięcia jej, gdy już nam się znudzi lub po prostu chcemy poeksperymentować z innymi kolorami. Właśnie w tym celu powstał remover Global Fashion – zmywacz do paznokci żelowych o wysokiej skuteczności.

Global Fashion to znana i ceniona marka kosmetyków do paznokci, która od lat oferuje swoim klientkom najlepsze produkty do pielęgnacji i stylizacji. Remover Global Fashion to jeden z ich hitów, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kobiet na całym świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na jego wysoką skuteczność i delikatność w działaniu. Zmywacz doskonale radzi sobie z usuwaniem lakierów hybrydowych, a jednocześnie nie niszczy paznokci ani skórek.

Jak skutecznie usunąć manicure hybrydowy z removerem Global Fashion?

1. Przygotuj swoje paznokcie. Przetrzyj je papierowym ręcznikiem, aby zlikwidować nadmiar oleju lub resztki lakierów.
2. Wlej do miski źródlaną wodę i dodaj kilka kropli olejku eterycznego. Dzięki temu zmywacz nie tylko szybciej działa, ale także ma przyjemny, relaksujący zapach.
3. Delikatnie pilnuj płytkę paznokcia wałeczkami z waty, nasączonymi zmywaczem Global Fashion. Trzymaj je na paznokciach przez około 10-15 minut.
4. W międzyczasie możesz przygotować folie aluminiowe, które przyspieszą proces zmywania hybrydy. Zwilż płatki waciki z zmywaczem i zawiń nimi paznokcie, a następnie owin folią. Tak przygotowane paznokcie pozostaw na 10-15 minut.
5. Po upływie czasu zdejmij folie aluminiowe i delikatnie przetrzyj resztki hybrydy piankową pilniczką.
6. Paznokcie przetrzyj płatkiem wacika zmywką Global Fashion, aby usunąć ostatnie resztki hybrydy i dokładnie je wyczyścić.
7. Na koniec zadbaj o swoje paznokcie – nałóż odżywkę i balsam do dłoni, aby zniwelować ewentualny uszczerbek na płytkach.

Remover Global Fashion to gwarancja skutecznej i bezpiecznej stylizacji paznokci. Dzięki temu zmywaczowi usunięcie hybrydy staje się łatwe i przyjemne – nie niszczy paznokci oraz nie przesusza delikatnej skóry wokół nich. Zadbaj o swoje paznokcie z Global Fashion i ciesz się pięknym, zdrowym manicure bez ograniczeń!