Kryształowy nail art w pojemniku (crimson)

Kod produktu: 10922
Pozostała część w magazynie: mały
5,28 zł
1,06 €
1,11 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 184
Wymiary
Długość 2.00
Szerokość 2.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Kryształowy nail art to jedna z najpopularniejszych i najefektowniejszych form ozdabiania paznokci. Teraz jednak można cieszyć się nią w jeszcze prostszy sposób - w pojemniku! Crimson to marka, która oferuje swoim klientkom piękne i bogate zestawy kryształków w tareczkach.

Kryształy w pojemniku to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą mieć piękne i zdobione paznokcie, ale nie chcą tracić czasu na skomplikowane zdobienia. Wystarczy nałożyć kolor lakieru, a następnie wybrać odpowiednie kryształy i umieścić je na paznokciach za pomocą ostrych pęset.

Zestawy Crimson są wyjątkowe, ponieważ oferują wiele różnych kształtów i rozmiarów kryształków. W tareczkach znajdziemy zarówno małe kryształki w kształcie kropli wody, jak i duże kule, które są idealne na akcenty na paznokciach. Wszystkie kryształy są doskonale szlifowane i błyszczące, co sprawia, że paznokcie z nimi są niezwykle efektowne.

Kryształowy nail art w pojemniku to nie tylko piękne zdobienie paznokci, ale także idealny prezent dla kogoś bliskiego. Zestawy Crimson są pakowane w eleganckie pudełka i stanowią doskonały wybór dla każdej kobiety, która chce mieć piękne paznokcie.

Warto również zwrócić uwagę na to, że kryształy w pojemniku są trwałe i odporne na wodę. Dzięki temu, że są dobrze zamknięte w tareczce, nie ma obawy, że zostaną zniszczone lub zgubione.

Z całą pewnością warto zainwestować w kryształowy nail art w pojemniku marki Crimson. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie prostotę i szybkość, ale nie chcą rezygnować z pięknych i efektownych zdobień na paznokciach.