Ozdoba do paznokci, sześciokątna + patyczki (czerwony+różowy)

Kod produktu: 10906
Pozostała część w magazynie: mały
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 128
Wymiary
Długość 8.00
Szerokość 4.30
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Paznokcie to jedno z najważniejszych elementów stylizacji dłoni. Kobiety uwielbiają różnorodne ozdoby, które dodają paznokciom charakteru i osobowości. Jedną z takich ozdób są sześciokątne akcenty do paznokci z patyczkami w kolorze czerwonym i różowym.

Ozdoba do paznokci sześciokątna z patyczkami to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Taki element ozdabiający nie tylko daje możliwość kreatywnego ozdabiania paznokci, ale również jest łatwy w aplikacji. Wystarczy nałożyć kilka warstw lakieru do paznokci, a następnie ostrożnie przykleić sześciokątny element i wykończyć całość lakierem top coat.

W zestawie z sześciokątnym elementem do paznokci znajdują się dwa patyczki, jeden w kolorze czerwonym, a drugi w kolorze różowym. Patyczki te można wykorzystać do stworzenia dodatkowych ozdób na paznokciu lub do precyzyjnego wykonania linii i wzorów.

Kolorowe patyczki w zestawie z ozdobą do paznokci sześciokątnej pozwalają na tworzenie ciekawych kontrastów i połączeń kolorów. Dodając takie elementy do paznokcia, można stworzyć modną stylizację, która przyciągnie uwagę i zwróci na siebie uwagę.

Ozdoby do paznokci sześciokątne z patyczkami to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą dodać swoim paznokciom nieco stylu i elegancji. Dzięki temu typu ozdobom można stworzyć oryginalną stylizację, która będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.