Ozdoba do paznokci, serce niebieskie

Kod produktu: 10893
Pozostała część w magazynie: mały
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 13
Wymiary
Długość 2.00
Szerokość 2.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Ozdoby do paznokci stały się niezbędnym elementem w modzie na piękne i zadbane dłonie. Wśród nich pojawiają się różnego rodzaju koraliki, brokaty czy kryształki, jednak jednym z najpopularniejszych wzorów jest serce niebieskie.

To szczególna ozdoba, która wyróżnia się swoim wyglądem oraz kolorem, który przyciąga uwagę. Serce niebieskie doskonale komponuje się z różnego rodzaju stylizacjami, od tych codziennych, po eleganckie i wieczorowe.

Ozdoba ta może być używana nie tylko przy robieniu hybryd czy paznokci akrylowych, ale także do ozdabiania naturalnych paznokci. Można ją umieścić na jednym z paznokci lub na wszystkich, w zależności od preferencji.

Serce niebieskie, jak każda inna ozdoba, wymaga odpowiedniego przygotowania paznokci. Przed nałożeniem należy je umyć, osuszyć oraz nałożyć bazę. Kiedy baza zaschnie, można już przystąpić do pracy z ozdobą.

Ozdoba serce niebieskie może być nakładana przy użyciu kleju lub bezpośrednio na utwardzony lakier hybrydowy. Należy pamiętać, że nakładając ją bezpośrednio, trzeba uważać, aby nie uszkodzić lakieru.

Serce niebieskie to nie tylko piękna ozdoba dla paznokci, ale także sposób na wyrażenie swojego stylu oraz poczucia estetyki. Można je nosić na różne sposoby, łącząc z innymi dodatkami czy kolorem lakieru, co sprawi, że każda stylizacja będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.