Ozdoba do paznokci, bąbelki, niebieski (mieszane kolory)

Kod produktu: 10876
Pozostała część w magazynie: mały
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 160
Wymiary
Długość 2.00
Szerokość 2.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Ozdoba do paznokci to jedna z najpopularniejszych form dekoracji, która pozwala na urozmaicenie stylizacji paznokci. Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się bąbelki na paznokciach, zwane również "buleczkami". Dodają one paznokciom nieco zmysłowości i elegancji.

Bulionki do paznokci pojawiają się w różnych kolorach, ale jednym z najczęściej wybieranych są te w odcieniu niebieskim. Ten kolor kojarzy się z mroźną wodą, a jednocześnie z delikatnością i spokojem. W połączeniu z innymi kolorami może stworzyć nie tylko elegancki, ale również oryginalny look.

Bulionki do paznokci w odcieniu niebieskim można zastosować na kilka sposobów. Mogą być umieszczone pojedynczo lub w grupie, na całości paznokcia lub tylko na jego części. Można również połączyć kilka kolorów i stworzyć wyjątkową mozaikę.

Bulionki do paznokci w odcieniu niebieskim są idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety, która ceni oryginalny wygląd paznokci. Dzięki nim możemy stworzyć mozaikę kolorów, która idealnie wpisze się w nasz styl.