Naklejki na paznokcie ZY A12- ZY A07

Kod produktu: 10811
Pozostała część w magazynie: mały
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 124
Wymiary
Szerokość 13.00
Wysokość 16.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Naklejki na paznokcie to wygodne i łatwe w użyciu rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce w prosty sposób urozmaicić swoje paznokcie. Naklejki ZY A12- ZY A07 to jedne z takich produktów, które pozwolą Ci w prosty sposób dodać swoim paznokciom niepowtarzalny styl.

Naklejki ZY A12- ZY A07 oferują wiele rodzajów wzorów – od klasycznych, geometrycznych, po miękkie, pastelowe odcienie. Każdy z tych wzorów pozwoli Ci na kreowanie nowoczesnych i modnych paznokci, które będą zachwycać każdego.

Warstwa nabłyszczająca, którą pokryte są naklejki, zapewnia idealne wykończenie paznokci oraz utrzymuje ich kolor przez dłuższy czas. Naklejki ZY A12- ZY A07 są również łatwe w aplikacji – wystarczy odkleić naklejkę i przykleić ją na odpowiednim miejscu na paznokciu. Pozostałości kleju łatwo usuwa się przy pomocy zwykłego płynu do paznokci.

Naklejki na paznokcie to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce mieć piękne paznokcie bez dużego nakładu pracy lub wydatków. Dzięki nim, będąc w domu, bez problemu możesz przypaść do pielęgnacji swoich paznokci i nadać im nowoczesny styl.

Jeśli szukasz łatwego i szybkiego sposobu na urozmaicenie swoich paznokci, to naklejki ZY A12- ZY A07 są idealnym wyborem dla Ciebie. Użyj ich dziś, by stworzyć modny i oryginalny design swoich paznokci, który zachwyci każdego wokół Ciebie.