Naklejki na paznokcie 12 szt KG-05

Kod produktu: 10809
Pozostała część w magazynie: mały
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 106
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Naklejki na paznokcie stały się ulubionym sposobem ozdabiania paznokci. Są bardzo praktyczne i łatwe w użytkowaniu. Nie potrzebujesz specjalnych umiejętności ani narzędzi - wystarczy nakleić je na paznokcie!

Jednym z najpopularniejszych wzorów naklejek na paznokcie są naklejki Koi Gold 12 sztuk KG-05. Koi to piękne japońskie ryby symbolizujące siłę i wytrwałość. Koi Gold 12 sztuk KG-05 to dekory o złotej kolorystyce z wizerunkiem tych pięknych ryb.

W złotych naklejkach Koi znajdziesz różne wielkości i wzory. Możesz umieścić je na każdym paznokciu lub tylko na jednym, aby dodać pewną dawkę elegancji. Możesz je również dopasować do różnych kolorów lakieru do paznokci lub połączyć z innymi wzorami naklejek.

Aby używać naklejek Koi Gold 12 sztuk KG-05, najpierw musisz przygotować swoje paznokcie. Upewnij się, że Twoje paznokcie są czyste i suche, a lakier jest całkowicie suchy. Następnie wybierz wymarzony wzór i odryj go od arkusza. Nałóż go na paznokieć, dopasuj wzór i delikatnie przyciśnij.

Jeśli potrzebujesz dokładniejszej instrukcji, możesz sięgnąć po skierowany do pacjentów poradnik o krokach każdej aplikacji i zdjęcia ilustracyjne.

Naklejki Koi Gold 12 sztuk KG-05 są świetnym sposobem na szybkie, łatwe i piękne ozdabianie swoich paznokci. Złote dekory Koi dodają blasku i elegancji każdemu manicure. Bądź kreatywna i eksperymentuj z różnymi kolorami lakierów do paznokci, aby stworzyć niesamowity efekt. Wypróbuj Koi Gold 12 sztuk KG-05 już dziś i bądź gotowa na zachwyt swoich przyjaciół!