Nail Crystal SS3 jasnozielony

Kod produktu: 10766
Pozostała część w magazynie: dużo
5,28 zł
1,06 €
1,11 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 132
Wymiary
Długość 2.00
Szerokość 2.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Nail Crystal SS3 jasnozielony to popularny element dekoracyjny w manicure, który przyciąga uwagę swoim blaskiem i intensywnym kolorem. W skład zestawu wchodzi wiele kamieni Swarovski, co pozwala na stworzenie unikalnych wzorów i efektownych zdobień paznokci.

Jasnozielony kolor Nail Crystal SS3 doskonale pasuje do innych elementów dekoracyjnych, takich jak brokat czy żelowe farby do paznokci. Można je umieścić na całej powierzchni paznokci lub wykorzystać jako punktowy akcent wzdłuż krawędzi płytki.

Nail Crystal SS3 jasnozielony jest wygodny w użyciu i łatwy do aplikacji. Kamienie świetnie trzymają się na powierzchni paznokcia, dlatego dekorowanie nimi płytki jest bardzo przyjemne i nie wymaga specjalnych umiejętności.

Dekorowanie paznokci Nail Crystal SS3 jasnozielonymi kamieniami Swarovski pozwala na stworzenie niepowtarzalnych efektów, które zachwycą nie tylko ich właścicielki, ale też osoby wokół. Dzięki temu dekoracja paznokci staje się jeszcze bardziej innowacyjna i oryginalna, a każda kobieta może poczuć się wyjątkowo i modnie.

Nail Crystal SS3 jasnozielony to z pewnością jeden z najlepszych wyborów dla pań, które chcą podkreślić swoją urodę i oryginalny styl. Kamienie Swarovski to świetny wybór, który pozwala stworzyć niepowtarzalne wzory i zdobienia, a jednocześnie nie wymaga długiego czasu i dużych kosztów na wykonanie perfekcyjnego manicure.